Usługi

Naprawy Blacharsko-lakiernicze

Precyzyjna praca i duże doświadczenie

Wykonujemy kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze, zarówno drobne uszkodzenia jak I uszkodzenia po kolizyjne. Nasze doświadczenie I nowoczesne metody pozwalają przywrócić pierwotny wygląd karoserii a technologia typu Smart Repair pozwalają na usunięcie uszkodzeń bez demontażu elementów .Specjalizujemy się również w renowacji I odbudowie oraz pielęgnacji pojazdów klasycznych I zabytkowych. Renowacja Klasyka jest skomplikowanym I wymagającym procesem, dlatego powinno się to zlecić doświadczonym profesjonalistom. Jako warsztat mistrzowski gwarantujemy odpowiednie metody I technologie napraw które podnoszą wartość pojazdu.

Renowacja pojazdów Klasycznych

Smart Repair

Nowatorskie i inteligentne rozwiązania

Usługi Smart Repair związane są między innymi z drobnymi naprawami lakierniczymi, uszkodzeniami tapicerek, felg, deski rozdzielczej oraz wszelkimi elementami zewnętrznymi i wewnętrznymi samochodu. To w pełni ekonomiczne i efektywne naprawy które podnoszą walory estetyczne Twojego pojazdu. Przywracamy idealny stan blach oraz usuwamy defekty lakieru, a także wady we wnętrzu pojazdu, dzięki czemu zarówno jego estetyka, jak i wartość rynkowa ulegają znacznej poprawie. Dzięki nowatorskim i inteligentnym rozwiązaniom, Klient opuszcza nasz zakład samochodem pozbawionym rys, zarysowań, wgnieceń i defektów, wynikających z codziennej eksploatacji.

Auto detailing

To skomplikowany i zaawansowany proces
To skomplikowany i zaawansowany proces, podczas którego usunięte zostają różnego rodzaju defekty, powstałe na powierzchni lakieru i we wnętrzu pojazdu

Dzięki usłudze auto detailingu, lakier odżywa na nowo, nabiera połysku, a wszelkie rysy znikają. Wnętrze zaś lśni i niemalże pachnie świeżością.

Otrzymanie odpowiednich efektów naszej pracy, takich, jak idealna ochrona lakieru, żywy kolor, piękny połysk, możliwe jest dzięki właściwie dobranym i wykonanym zabiegom przygotowawczym. Często nasi Klienci wierzą, że ręczne woskowanie to właśnie kompleksowa pielęgnacja wyglądu lakieru, jednak w rzeczywistości jest to tylko jeden z wielu etapów renowacji, a prawdą jest, że wiele zwykłych myjni samochodowych marginalizuje zagrożenia związane z niewłaściwą pielęgnacją pojazdu. U nas otrzymasz kompleksową usługę oraz gwarancję trwałości efektów! Nasza praca wymaga zorientowania na detale i przywiązywania szczególnej uwagi do najmniejszych elementów, dlatego zawsze jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby oraz oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

DSC01667

Regeneracja I naprawa tapicerki skórzanej samochodowej

W zakresie naszych usług znajduje się kompleksowa regeneracja I konserwacja tapicerek skórzanych polegająca na naprawie wszelkich defektów oraz przywracaniu lub zmianie koloru tapicerki. Aby efekt naprawy był długotrwały powierzchnia skórzana zostaje zabezpieczona dedykowanymi I profesjonalnymi środkami. Zajmujemy się naprawami , regeneracją I lakierowaniem skór współczesnych jak I tapicerką w autach zabytkowych, oraz tapicerką meblową.

Zabezpieczenia Antykorozyjne

Aby cieszyć się przez długie lata swoim autem w ofercie posiadamy również zabezpieczenia antykorozyjne podwozi oraz profili zamkniętych, używając profesjonalnych I markowych środków. Usługa ta jest zalecana zarówno w pojazdach nowych jak I klasycznych a w szczególności samochodach zabytkowych.

BYBG7291
IMG_2555
pl_PLPL