Usługi

Auto detailing

To skomplikowany i zaawansowany proces, podczas którego usunięte zostają różnego rodzaju defekty, powstałe na powierzchni lakieru i we wnętrzu pojazdu.

Dzięki usłudze auto detailingu, lakier odżywa na nowo, nabiera połysku, a wszelkie rysy znikają. Wnętrze zaś lśni i niemalże pachnie świeżością!
Otrzymanie odpowiednich efektów naszej pracy, takich, jak idealna ochrona lakieru, żywy kolor, piękny połysk, możliwe jest dzięki właściwie dobranym i wykonanym zabiegom przygotowawczym. Często nasi Klienci wierzą, że ręczne woskowanie to właśnie kompleksowa pielęgnacja wyglądu lakieru, jednak w rzeczywistości jest to tylko jeden z wielu etapów renowacji, a prawdą jest, że wiele zwykłych myjni samochodowych marginalizuje zagrożenia związane z niewłaściwą pielęgnacją pojazdu.U nas otrzymasz kompleksową usługę oraz gwarancję trwałości efektów!

Nasza praca wymaga zorientowania na detale i przywiązywania szczególnej uwagi do najmniejszych elementów, dlatego zawsze jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby oraz oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Wykonujemy również renowację kloszy lamp oraz tapicerki skórzanej samochodowej i meblowej.

 

Smart Repair

Usługi Smart Repair związane są między innymi z drobnymi naprawami lakierniczymi, uszkodzeniami tapicerek, felg, deski rozdzielczej oraz wszelkimi elementami zewnętrznymi i wewnętrznymi samochodu.To w pełni ekonomiczne i efektywne naprawy które podnoszą walory estetyczne Twojego pojazdu.Przywracamy idealny stan blach oraz usuwamy defekty lakieru, a także wady we wnętrzu pojazdu, dzięki czemu zarówno jego estetyka, jak i wartość rynkowa ulegają znacznej poprawie. Dzięki nowatorskim i inteligentnym rozwiązaniom, Klient opuszcza nasz zakład samochodem pozbawionym rys, zarysowań, wgnieceń i defektów, wynikających z codziennej eksploatacji.

Naprawy Blacharsko-lakiernicze

Wykonujemy kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze, dzięki którym nawet duże uszkodzenia znikają w wyniku precyzyjnej pracy i naszego doświadczenia.

 

Zabezpieczenia Antykorozyjne

Aby cieszyć się przez długie lata swoim autem w ofercie posiadamy również zabezpieczenia antykorozyjne podwozi oraz profili zamkniętych.

 

 

 

2

 

White car bumper painting by a professional.

 

84

Jacksgarage